Hüvastijätt, MM. Itaalia alistas Urugay

Pärast seda, kui olime (ootamatult, olgem ausad) Inglismaa 2: 1 ja võitsime (isegi siin ootamatult) Costa Rica vastu 0: 1, kaotas Urugay vastane kohtumine palju itaallasi, kes olid hinge kinni pidades ekraanile liimitud.

Lüüasaamine, mis meie Azzurri jaoks on samaväärne MMilt lahkumisega suure kibedusega suus, eriti pärast seda, kui kvalifikatsioonis on näidatud palju paremat meeskonda.

Natali staadionil nähti kaht oodatust vähem agressiivset meeskonda, kui vähemalt esimesel poolajal on koht, kus jätkata maailmameistrivõistlustel. Itaalia, kes alustas platsil hea jaotusega ja suurema palliga vastastele. Umbes 21. minutil antakse Balotellile kollane kaart, mis oleks välistanud tema osalemise järgmises kohtumises.
Esimene poolaeg, mis lõpeb 0: 0, kuid hästi jaotatud rahvusmeeskonnaga väljakul ja hea sõnastusega, isegi kui kohati natuke räpane.
Teise poolaja esimese 10 minuti jooksul juhtub väga vähe, kuni Marchisio saab vigase (või võib -olla liialdatud?) Punase kaardi, mis sunnib teda välja minema väidetava vea eest. 17 Uruguayst (Godìn) ja mis kohustab meie rahvusmeeskonda platsil olema vaid 10 mängijat.
70. minutil teeb Prandelli vahetuse ja laseb Immobile asemel Cassano sisse, kes jätab talle veel ühe võimaliku vahetuse Azzurri eest.
Uruguay lööb tänu nurgalöögile värava 80. värava lööb Godìn õlast.

Nii lõpeb Itaalia 1: 0 võistlus maailmameistrivõistlustele, kus on nii palju kibestumist, palju if-e ja palju aga-sid ning kõigi Azzurri fännide suur pettumus.

Vaata ka

Traguse augustamine: kui valus võib olla kõrvaaugude trendikaim

Läbistavad nimed: keha kaunistamise tähestik

Tätoveering kõrva taga: uus võrgutusrelv?

Mis nüüd saab? Kui kõik selle grupi kohtumised on lõppenud, lähevad kõik kaheksandikfinaali klassifitseeritud meeskonnad omavahel kokku ja põrkuvad omavahel läbi. Näiteks: D -grupi teine ​​klassifikatsioon läheb mängima C -grupi esimese klassifikaatori vastu ja H -grupi esimene klassifikatsioon läheb vastuollu G -grupi teise klassifikaatoriga. Raske? Jah, võib -olla natuke, eriti neile, kes jalgpalli hästi ei näri, kuid kinnitame teile, et see on vähem keeruline, kui tundub. Nüüd, kui Itaalia on väljas, jätkate MM -i jälgimist? Kutsume teid lohutama, vaadates 2014. aasta MM -i mõnda seksikamat jalgpallurit.